زعفران ممتاز بسته بندی

معمولا زعفران درجه یک و ممتاز از انواع مختلف سرگل، پوشال، نگین و سرقلم به صورت بسته بندیهای زیبا و استاندارد روانه بازارهای ایران و کشورهای دیگر می گردد.
علت اهمیت دادن بخش کشاورزی و بویژه جهاد سازدگی به کاشت زعفران سه مسئله اساسی می باشد:
۱- اشتغال زایی. که شامل ایجاد شغل برای افراد درگیر در بخش کاشت و تولید؛ در قسمت فرآوری و برداشت آن، و در نهایت مرحله بسته بندی و آماده سازی آن برای صادرات می باشد.
این وسعت از کارآفرینی تقریبا در هیچ یک از محصولات کشاورزی دیگر به چشم نمی خورد.
۲- نیاز آبی کم. کاملا مشخص است که به دلیل خشکسالی های پی در پی و کاهش بیش از حد میزان بارندگی ها در کشورمان، و استفاده فراگیر از آبیاری سنتی که باعث هدررفت بی اندازه آب می شود، وجود همچین محصولی که برای به ثمر نشستن به آب زیادی نیاز ندارد بسیار باارزش است.
چرا که فرصتهای شغلی گفته شده همچنان تداوم می یابند و هم اینکه در مصرف آب صرفه جویی عظیمی صورت میگیرد.
۳- ارزآوری فراوان. نظر به اینکه زعفران ایران سرآمد همه انواع مشابه خود در جهان است و همه کشورها خواهان آن می باشند، می توان از این فرصت انحصاری و فوق العاده برای سرازیر شدن ارز به داخل کشور سود جست.
زود بازده بودن این محصول هم به سوددهی زودرس می انجامد که از این منظر به کشاورزانی که امرار معاش آنها از راه زراعت است کمک غیرقابل وصفی می کند بخصوص اینکه همه رو به کشت زعفران آورده اند.
نکته منفی گریبانگیر این محصول، مشکل بودن کنترل قیمت می باشد که برمیگردد به سوء استفاده کشورهایی همچون اسپانیا از این ویژگیهای منحصربه فرد و معرفی زعفران ایران به نام خودشان.
بنابراین قیمت انواع زعفران چه به صورت بسته بندی چه فله راباید از مراکز معتبر که با برندها معروف کار میکنند بدست آورد.
زعفران ممتاز قائنات از جمله نام های تجاری مشهور در صنعت زعفران ایران است که در کنار سایر برندها همچون زعفران ایران، بهرامن و سحرخیز انواع مختلف این محصول را با قیمتهای معقول عرضه و پخش می کنند.

منبع: بازار زعفران ایران

فروش زعفران بازرگانی متین
برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید. مشاوره و فروش
🔹 گروه تجاری بازرگانی متین، شما را به خرید بهترین زعفران ایران دعوت می کند.
✅ انواع محصولات زعفرانی برای افرادی که به دنبال کیفیت خوب هستند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

مشاوره و فروش

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید