4577

قیمت انواع زعفران بسته بندی شده

آنچه در این مقاله می خوانید ....

یکی از انواع زعفران پر فروش در بازارهای داخلی و خارجی گونه بسته بندی شده آن می باشد که به دلیل کیفیت بالای آن در این سایت نیز با قیمت مناسبی خرید و فروش می شود.
زعفران تولید شده در ایران بعد از برداشت آن توسط کشاورزان با کمک نیوروهای انسانی و یا با ماشین آلات مخصوص پاک شده و به صورت زعفران فله در می آید که خرید این نوع زعفران بیشتر، مورد پسند تجار قرار می گیرد زیرا قیمت آن نسبت به نوع بسته بندی زعفران، مناسب تر می باشد و صادرکنندگان محصول خودشان مرحله بسته بندی آن را انجام می دهند و سپس زعفران را به دیگر کشورها صادر می کنند.
کارگاهایی که بسته بندی زعفران را بر عهده دارند ابتدا باید نوع با کیفیت این گیاه را از تولید کنندگان خریداری کرده و سپس با آزمایش ان از کیفیت محصول مطمئن شده و بعد از آن توسط دستگاه های مجهز، آن را بسته بندی می کنند.

قیمت انواع زعفران

قیمت گذاری زعفران با توجه به کیفیت آن متفاوت می باشد، از این رو به دلیل اینکه چهار گونه آن از جمله پوشال، سرگل، دسته و نگین با کیفیت های متفاوت در بازار موجود می باشد قیمت های گوناگونی نیز دارد. با توجه به این که برای بسته بندی زعفران هزینه های می شود طبیعتا قیمت آن نسبت به زعفران فله بیشتر می باشد اما نکته حائز اهمیت این است که مصرف کنندگان می توانند این نوع زعفران را با اطمینان کامل تری بخرند زیرا کیفیت و مرغوبیت آن اثبات شده است.
منبع: بازار زعفران ایران

فروش زعفران بازرگانی متین
برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید. مشاوره و فروش
🔹 گروه تجاری بازرگانی متین، شما را به خرید بهترین زعفران ایران دعوت می کند.
✅ انواع محصولات زعفرانی برای افرادی که به دنبال کیفیت خوب هستند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

مشاوره و فروش

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید