زعفران ایرانی

پرفروش ترین زعفران بسته بندی ایرانی

آیا می خواهید پرفروش ترین برند های بسته بندی زعفران ایرانی را بشناسید؟

در سال های اخیر با توجه به کم اعتمادی مردم نسبت به بازار زعفران فله شاهد ظهور یک به یک برند ها و نام هایی در زمینه ی بسته بندی زعفران هستیم. در این مطلب می خواهیم شما را با برخی از معروف ترین و پرفروش ترین آن ها آشنا نماییم.

زعفران بهرامن

این شرکت را می توان به جرات یکی از موفق ترین فعالان در حوزه ی بسته بندی و توزیع داخلی و صادرات خارجی زعفران اعلا ایرانی دانست. برندی که علاوه بر استفاده از ابزار های تبلیغاتی از عقبه و تاریخچه ی کاری خوبی نیز برخوردار است.

بهرامن در گذشته با نام تجاری عباس زاده فعالیت می نموده و در واقع بخشی از آن تیم است که با تغییرات بازار تجاری همراه شده است.

نوین زعفران

شاید اسم نوین برای خیلی از شما ها آشنا نباشد اما آیا اسم زعفران سحرخیز را شنیده اید؟ کافیست بسته بندی این این شرکت را بچرخانید و در پشت آن بخوانید، شرکت تهیه کننده ی زعفران سحرخیز، نوین زعفران است. این شرکت هرچند خود با قدرت در بازار فروش وارد نشده اما توانسته در زمینه ی بسته بندی بدرخشد.

زعفران سحرخیز

یکی دیگر از پر فروش های زعفران ایران سحرخیز است، برندی که بیشتر می توان ان را به عنوان یک تیم مواد غذایی موفق معرفی کرد. این تیم هرچند با وجود آنکه توانمندی زیادی از خود در زمینه ی بسته بندی نشان نداده اما در زمینه ی فروش و بهره گیری از ابزار های تبلیغاتی بسیار نیرومند عمل کرده است.

فروش زعفران بازرگانی متین
برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید. مشاوره و فروش
🔹 گروه تجاری بازرگانی متین، شما را به خرید بهترین زعفران ایران دعوت می کند.
✅ انواع محصولات زعفرانی برای افرادی که به دنبال کیفیت خوب هستند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

مشاوره و فروش

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید